Space Life

Witamy na naszym forum serwera MTA Space Life!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-05-20 21:35:34

TheSzef
Administrator forum
Dołączył: 2017-04-26
Liczba postów: 5
WindowsChrome 58.0.3029.110

Rekrutacja na Lidera PSP

Rekrutacja na Lidera PSP! Zanim zabierzesz się do pisania, pamiętaj że musisz mieć wysokie doświadczenie

Wzór:
login:
Wiek:
Serial:
Dlaczego Ty?(minimum 4 zdania):
Coś o sobie?(minimum 6-7 zdań): 
Umiejętności odgrywania akcji RP(w skali 1 do 10):
Znajomość ortografii:
Czy cierpisz na dyslekcje?
Czy cierpisz na dysgrafie?
Czy posiadasz Ts3?:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(wymagane):
Przeczytałeś zasady?(jeśli nie, zrób to teraz!)?:
Twoje doświadczenie(w skali 1 do 10):

Offline

#2 2017-05-21 10:41:30

VVirmex
Użytkownik
Dołączył: 2017-05-20
Liczba postów: 6
WindowsChrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja na Lidera PSP

login: VVirmex
Wiek: 30
Serial: 00459DA38B8D6F837F499884F9F9F4F2
Dlaczego Ty?(minimum 4 zdania):Ponieważ sam chodzę do OSP, Aktualnie dziś będę szedł na szkolenia z PP - Pierwsza Pomoc.
Coś o sobie?(minimum 6-7 zdań):  Jestem Dawid, mam 30 lat, chodzę do OSP. Staram się o przyjęcie do Straży Pożarnej. Jestem posiadaczem Kawasaki oraz Volvo. Chciałbym dać od siebie to że od tych 3 mies. ( tyle chodzę do OSP ) wiem bardzo wiele i chciałbym właśnie spróbować dojść.
Umiejętności odgrywania akcji RP(w skali 1 do 10): 10/10
Znajomość ortografii: 10/10
Czy cierpisz na dyslekcje? : Wcale.
Czy cierpisz na dysgrafie? : Wcale.
Czy posiadasz Ts3?: Nie.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(wymagane): Niestety, robię teraz paczkę RP i oszczędzam pieniądze na zamawianie obiektów na paczki itd. Z góry Przepraszam.
Przeczytałeś zasady?(jeśli nie, zrób to teraz!)?: Jak najbardziej
Twoje doświadczenie(w skali 1 do 10): 8/10 ( Jestem jeszcze w OSP więc nie wiem wszystkiego )

Offline

#3 2017-05-21 14:20:21

ExeN
Moderator Forum
Dołączył: 2017-05-21
Liczba postów: 8
Windows 8.1Chrome 55.18.2883.75

Odp: Rekrutacja na Lidera PSP


login: ExeN

Wiek: Obecnie 14 lat.

Serial: 64AA67622E1F1A3603D01270BE78D734
Dlaczego Ty?(minimum 4 zdania): Jestem osobą która bardzo dużo poświęca czasu na gry typu MTA.W owej frakcji mam bardzo duże doświadczenie ponieważ na popularnym serwerze [ nie będę reklamował ] jestem w tej frakcji. Mam wielu kolegów których postaram się zwołać na ten serwer by pomogli mi utrzymać tą frakcję. Nie będę się tutaj rozpisywał ponieważ to nie polega na napisaniu byle czego a potem wychodzi na to że nic nie umie.

Coś o sobie?(minimum 6-7 zdań): 
Witam , mam na imię Łukasz. Mam 14 lat jak wspomniałem wyżej. Mieszkam w Zakopanem oraz uczęszczam do Szkoły Gimnazjalnej w Czarnym Dunajcu. Moimi zainteresowaniami są Informatyka oraz Piłka Nożna. Lubię często pograć w grę MTA. Często wędruję po serwerach żeby spędzić czas z innymi osobami.

Umiejętności odgrywania akcji RP(w skali 1 do 10):
Akcja RP polega na reakcjach pisanych na /me oraz /do . Nie mam z tym problemów i stawiam mocne 9/10.

Znajomość ortografii:
Z moją ortografią nie ma zbyt wiele problemów. Staram się aby nie popełniać większych błędów a przy okazji też uczę się tej ortografii.

Czy cierpisz na dyslekcje?:
Nie cierpię na dysleksję.

Czy cierpisz na dysgrafie?:
Też nie cierpię na dysgrafię.

Czy posiadasz Ts3?:
Tak posiadam owy  komunikator głosowy Team Speak3.

Czy posiadasz sprawny mikrofon?(wymagane):
Tak posiadam sprawny mikrofon.

Przeczytałeś zasady?(jeśli nie, zrób to teraz!)?:
Tak przeczytałem zasady i postaram się do nich dostosować.
Twoje doświadczenie(w skali 1 do 10):
Moje doświadczenie oceniam też na mocne 9/10.Postaram się przygotować materiały szkoleniowe dla akademii to nie będzie większych problemów.

Z poważaniem ExeN

Ostatnio edytowany przez ExeN (2017-05-21 14:20:55)

Offline

#4 2017-05-21 15:13:16

husieg
Użytkownik
Dołączył: 2017-05-21
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Odp: Rekrutacja na Lidera PSP

login:husieg
Wiek: 14
Serial: CC5A71844D2309E347A08608880557F2
Dlaczego Ty?(minimum 4 zdania):Jestem kulturalny,dużo pomagam graczom,ogarniam frakcje PSP,byłem liderem wiencej niż 10 razy.
Coś o sobie?(minimum 6-7 zdań):  Mam na imię Szymon,Mam 14 lat chodzę do pierwszej klasy gimazjum,Lubię grać w piłkę nożną,Interesuje się strażą pożarną,Lubię jeździć na rowerze enduro najcześciej z kolegami,Moje hobby to Urbex ( eksplorowanie starych domów lub budynków),jestem kulturalny,szybko nawiązuje znajomości,od małego chciałem być strażakiem,lubięgraćw mta,gta v,cs:go, w mta lubięgraćna serwerach RPG.
Umiejętności odgrywania akcji RP(w skali 1 do 10): 10
Znajomość ortografii: jestem dysorofrafikiem oraz dyslektykiem więc nie wiem może tak 8/10
Czy cierpisz na dyslekcje?:tak
Czy cierpisz na dysgrafie?:tak
Czy posiadasz Ts3?:Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?(wymagane):przyjdzie mi za tydzień.
Przeczytałeś zasady?(jeśli nie, zrób to teraz!)?:tak,przeczytałem i będe ich przeszczegać.
Twoje doświadczenie(w skali 1 do 10):10

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
naszaklasaa - alfa - nemeris - tubycore - crazyrpg